Březen 2008

Manželka

30. března 2008 v 17:32 | Hayddé |  Ftípky
Povídá žena manželovi:,,Já si skočím na 5 minuz k sousedce a ty mezitím nezapomeň každou půl hodinu zamíchat kaši...."

Manžel

30. března 2008 v 17:26 | Hayddé |  Ftípky
,,Venku je tak krásně, "povídá muž manželce, ,, a ty se dřeš s parketama!Měla bys jít raději na vzduch a umýt mi auto.

Tesinka

30. března 2008 v 16:43 | Hayddé |  Blog
Od mýho nejlepšího SB sem dostala krásné dárečky k blogovým narozkům a sem za ně strašně mco vdščná..tesi, kuju strašně moc, si opravdový zlatíčko, ty obrázky sou tak rásný, hrozně mě to hřeje u srdíčko.Opravdu jsem za ně strašně vděčná, seš zlatá!
Toto je prostě tak zlatý a úžasný...♥♥♥♥♥

Happy Birthday...aneb už je to rok!

25. března 2008 v 19:29 | Hayddé |  Blog
Tak lidičky zlatý a všechny moje SB zlatíčka, 27.3. to bude rok, co jsm si založila tenhle blog.SEm nikdy nevěřila, že mi vydrží tak dlouhou a sem hrozitánky moc ráda, že sem občas skočíte.Sice teďka nemám moc čas-příprava na přijímačky, akcičky s Peťou (Peťo, co to bylo dneska odpoledne?).Ale budu se snažit přidávat víc-ftípky, srandičky, různé filmy a elebrity..a tak dál....a taky bych vás chtěla poprosit, jestli byste mi napsali, co se vám zde líbí a naopak nelíbí, co bych mě přidat.
Uff, 365 dní uběhne..sem fakt ráda... za tuhle dobu sem pro vás sestavila 202 článků! a ten úplně první můžete zhlédnout tady! takže sem určitě choďte dál a nechávejte komentíky, protože ty mě vždycky uplně moc povzbudí.Díky moc! Happy Birthday, my blog.cz!
Pro SB: sem strašně moc ráda, že vás mám!

Kledba bratří Grimmů

22. března 2008 v 21:34 | Hayddé |  Filmy
"Neexistuje zaklínadlo, které nemohou zvrátit. Neexistuje kouzlo, které nedokáží zlomit. Neexistuje ďábel, kterého nedokáží porazit!"

Jacob a Will Grimmovi obcházejí vesnici po vesnici a sbírají staré pohádky a pověsti.O nadpřirozených bytostech si udělajé poznámky a pak je za velmi slušnou cenu ,,jakože" vyhánějí-neboť vesničané věří, že tyto bytosti skutečně existují.Po o všem jedné nezdařilé prácičce je chytne francouzký důstojník a po velmi zvrácené vyýmluvě je pustí.Tak se btaři dostanou ke skutečné záhadě- v jedné vesnici se ztarácejí mladé dívky a mizí někde v začarovaném lese.....


Tak tomu se říkají dredy!

19. března 2008 v 19:43 | Hayddé |  Obrázky
Pořádný dredy


Harry Potter a vězeň z Azkabanu

16. března 2008 v 13:50 | Hayddé |  Harry Potter
Dá se říct, že Harry tráví letní prázdniny u Dursleyových celkem poklidně-tedy až do té doby, než k nim přijede na náštěvu teta Marge, obtloustlá baba staršího věku se svým psem, kterí miluje svého synocve Dudlyho a nesnáší toho malého Potterovic kluka-Harryho.To by Harry jestě s největším úsilím přežil..ale jako student třetího ročníku musí mít podepsaný lístek poručíků k tomu, aby mohl navšetěvovat kouzelnickou vesnici Prasinky- a proto se musí chovat k tetě Marge slušně.
Po jedné nezdařilé večeři Harry vybouchne, nafoukne svou tetu, která odletí kamsi na Londýn a uteče z domu.Nějakým zázrakem se mu podaří přivolat Záchranný autobus, který ho odveze k Děrovému kotly, to je v Londýně.Tam na něho čeká samotný ministr kouzel Kornelius Popletal,aby mu řekl, že je vše v pořádku a ať se nikde netoulá.Harry tedy zůstala v děravém kotly, kde čeká na své kamarády Rona a Hermionu, aby mohli společnět odjet do Bradavic.Po cestě do školy prohledávají vlak mozkomorové kvůli uprchlému vězni-Siriusovi Blackovi.Harry se ztoho víceméně složí, neboť ty zrůdy na něj mají špatný vliv.Tím tedy začíná jejich třetí ročník v kozelnické škole Čar a kouzel v Bradavicích.
Harry zažívá po celý rok spostu událostí-seznamuje se se svým novým učitele Obrany proti černé magii, Remusem Lupinem, učí se brínit mozkomorům, poznává tajemství Bradavického hradu pomocí Pobertova plánku. A především, pomali odkrývá plány Blacka-neboť ten uprchl z Azkabanu jenom proto, aby ho mohl zabít.během roku nastávají různé rozepře mezi Hermionou a Ronem, a samozdřejmě všichni tři bojují za záchtanu života hipogirfa Klofana, Hagridova mazlíčka.Na vánoce dostane Harry tajemný dar-nejlepší koště na světě, Kulový blesk- od koho asi?s nímž Harry na konci roku vyhraje školní pohár ve famfrpálu.
Jednoho večera v červnu toho roku se stalo mnoho událostí-nejdřív popravili Klofana, hned poté Rona napadl velký černý pes a zavlekl ho podle Vrbu mlátičku, pod kterou vede tajná chodba kamsi do Prasinek.Harry s Hermionou se vydají svého kamaráda zachránit-až se dostanou do Chroptící chýše, kde na ně nečeká černý pes, ale Sirius Black.Po zdlouhavém vysvětlování s pomocí remuse Lupina, který se tam záhy objeví, se vysvětlí, že to nebyl Black, kdo zradil Jamese a Lily, ale Peter Pettigrew.Harry zjistí, že Remus, Sirius, James a Peter spolu kdysi chodili do školy a bili těmi nejlepšími kamarády.Avšak po Peterově zradě byli James a Lily mrtví, Sirius poslán do Azkabanu a Remus se musel kvůli svému vlkodlačímu prokletí ukrývat.
Po vysvětlení se chystaní Sirius a Remus zabít Petera, neboť on se ukrýval v roli Ronova mazlíčka-Krysy, (všicni 3-kromě Rema,ten je vlkodlak- jsou zvěromágové).Harry jim to ale rozmluví a tak se chystají Petera předat mozkomorům, kteří střeží Hrad.Avšak je zrovna úplněk a Remus se přemění do vlkodlaka, Peter se přemění a uteče, a Sirius jako pes svádí boj s vlkodlakem Remem.Ten uteče někam do lesů a Sirius leží zraněný u jezera, kam k němu přiběhne Harry.tam je objeví kozomerové a chtějí jim vysát duši.Nějakým zázrakem se však objeví něco, co je rozežene a Harry omdlí.
Probudí se až na ošetřovně, kde se dozví, že chytili jeho komotra Siriuse.A tak se s Hermionou vydává složitou cestou do minulosti, aby ho zachránili.Z pohledu diváků vše sledují a vpravý okamžik se do věco vloží-zachrání Klofana, a schovají se v lese.Dívají se, jak Pettigrev utíká, jak kjezeru přilétají mozkomorové a v tu Harry pochopí, že to on je musí zachránit a odehnat mozkomory.Tak se tedy stane a oni opět čekají, až Siriuse odvědou.Poté nasednou na Kolfana, a odletí Blacka zachránit do Severní věže.Zachrání ho a on odletí na Klofanovi kamsi pryč.Tak končí třetí rok v Bradavicích.
Český název: Harry Potter a vězeň z Azkabanu
Originální název: Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
Česká premiéra: 10. června 2004
Světová premiéra: 31. května 2004 Natočeno: VB / USA 2004
Režie: Alfonso Cuarón
Scénář: Steve Kloves (podle románu J. K. Rowlingové)
Kamera: Michael Seresin
Hudba: Oskar 2004 - nominace v kategorii nejlepší hudba John Williams
Hrají: Daniel Radcliffe (Harry Potter), Rupert Grint (Ron Weasly), Emma Watson (Hermiona Grangerová), David Thewlis (Remus J. Lupin), Robbie Coltrane (Rubeus Hagrid), Gary Oldman (Sirius Black), Michael Gambon (Albus Brumbál), Alan Rickman (Severus Snape), Maggie Smith (Minerva McGonagallová), Emma Thompson (Sibyla Trelawnyová), Tom Felton (Draco Malfoy), Bonnie Wright (Ginny Weasleyová), Julie Walters (Molly Weasleyová), Robert Hardy (Cornelius), Richard Griffiths (strýček Vernon), Warwick Davis (čaroděj), Mark Williams (Arthur Weasley), Fiona Shaw (Petunie Dursleyová), Matthew Lewis (Neville Longbottom), David Bradley (Argus Filch), Timothy Spall (Peter Pettigrew)

Rybičky :)

15. března 2008 v 18:21 | Hayddé |  Ftípky
Plují dvě rybičky v moři a najednou nad nimi propluje ponorka.
"Vidělas to?! Co to bylo?!" povídá jedna.
A druhá odpoví: "Ále, nic zvláštního, jenom lidi v konzervě…"

21.bleskovka!

10. března 2008 v 15:24 | Hayddé |  Bleskovky!
1.Kdo to je?
2.Alespoň dva z jejich filmů.
3.Co se ti na té kresbě nelíbí?
4.Jaká je tvoje aktuální nejoblíbenější písnička?
5.A film?
6.A co na diplom?

Návštěvnost-3.3.-9.3. 2008

10. března 2008 v 14:17 | Hayddé |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (3.3.2008 - 9.3.2008) je:
Pondeli: 18
Utery: 29
Streda: 29
Ctvrtek: 33
Patek: 15
Sobota: 26
Nedele: 30
Celkem: 180
no teda nic moc...

Pes a prase o počasí

9. března 2008 v 17:05 | Hayddé |  Obrázky
Pes a prase o počasí

Od Tesinky

9. března 2008 v 17:03 | Hayddé |  Blog
Od Tesinky...kuju moc

Hilary Duff a Orlando Bloom

8. března 2008 v 20:20 | Hayddé |  Kreslené hvězdy
Tak tady máte další obrázky vašich hvězd-dnes Hilary Duff a Orlando Bloom.. adole je jště anketka,jakou další hvězdu by ste chtěli příště! A kdyby chyběla, napište do komentů..díky

Chuck Comeau

8. března 2008 v 19:53 | Hayddé |  Simple Plan
Skutečné jméno: Charles André Comeau
Datum narození: 17.9.1979
V kapele: bubeník, skladatel

Oblíbené:
Barvy:: dětsky modrá a růžová
Kapely: Blink 182, The Beach Boys, Guns and Roses, Good Charlotte, Linkin Park, Sugar Ray
Jídlo: sushi
Filmy: Forrest Gump, Crash, Magnolia, Eternal Sunshine, That Thing You Do, Americká krása, diner de cons, menace II society, ztraceno v překladu, cokoliv s scarlett J, wonder boys, the constant gardener, filmy Adama Sandlera (hlavně happy gilmore a billy madison), Eddie Murphyho RAW a Delirious, Chasing Amy
TV shows: 24, Curb Your Enthusiasm, Lost, Seinfeld, entourage, prison break
Knihy: 1984
Boyband: LFO
Videohra: NHL 2001 PS2
Časopis: Rolling Stone
Superhrdina: Batman

Rodina:
Bratr: Louis
Táta: André
Máma: Francoise Talbot

Další info:
- pracoval v redakci hudebního časopisu
- kdyby nebyl v Simple Plan, stal by se právníkem
- Chuck pořád ještě nemá řidičský průkaz
- v posledním roce na sobě začal pracovat a cvičí 5x týdně - na jeho postavě je to rozhodně znát!
- na novém albu Simple Plan poprvé začal "zpívat", ikdyž je to jen něco jako "rap" v pozadí písně Holding On
Tak jako jeho fotky mi sem nechce ten debilní blog vložit,, takže se na ně můžete podívat tady, je jich tam mega moc!

Simple Plan-fotešky

6. března 2008 v 19:56 | Hayddé |  Simple Plan
Fotešky mé nej skupiny, ona je prostě boží...I Love SP