Říjen 2007

Přátelství

29. října 2007 v 21:47 | Hayddé |  Citáty
Přátelství je láska bez křídel
Kdyby měli všichni mí přátelé skočit z mostu, neskočil bych s nimi. Čekal bych na dně, abych je chytil.
Přítel je ten, kdo přichází, když všichni ostatní odešli
Přítel je ten,který o vás ví úplně všechno a přesto vás má rád...
Falešný přítel je horší, než nepřítel, protože nepříteli se vyhýbáš, kdežto příteli věříš.
Přátelé jsou jako hvězdy-nevidíš je pořád, ale přesto víš, že existují."
Pravé přátelství je jako zdraví - jeho pravou hodnotu poznáte, až když ho nemáte." -Ch.C.Colton-
Je tak málo upřímných přátel! - poptávka po nich je ovšem také malá."
Pochybný přítel je horší, než jistý nepřítel." -Ezop-
Žij tak, aby se tví přátelé začali nudit, až zemřeš." -Julius Tuwim-
Opravdové přátelství je ještě vzácnější, než opravdová láska."
Nabídnout přátelství tomu , kdo chce lásku , je jako dát chleba tomu , kdo umírá žízní."
"Přátelství je jako vločka, když si myslíš, že ji pevně držíš, roztaje!"
"Dívej se lidem do očí, uvidíš co ti hrozí ze zadu....."
Nějakého kluka najdeš vždycky, opravdového přítele skoro nikdy!"
Opravdové přátelství je jako světluška - svítí tím víc, čím větší je kolem tma.
Děláš-li si nové přátele, nezapomínej na staré.
Máš-li dobrého přítele , máš víc než on .
Láska může zemřít na pravdu,Přátelství na lež.
Přátelství umlkne , Láska ještě chvíli doznívá

Plakáty

29. října 2007 v 16:12 | Hayddé
Popis:zepředu,zleva-Lincoln,Michael,Lj(syn Linca),Henry Pope(ředitel věznice)
prostředek,zleva-Fernando Sucre(je s ním v cele),Dr.Sara Tardenci(tu má rád M,doktorka v Fox River),Veronika Donovan(právnička a bývalá holka L,zná se s nimi od dětství),Paul Kellerman( strašnej hazl,agen tajné služby)
ti tři chlápci vzadu:John Ambruzzi (vězeňský kápo,má letadlo na útěk),T-bag (pedofil,největší záporńák,přesto s nimi uteče),kapt.Brad Bellick(taky hajzl,ale na straně zákona,nemá rád bratry)

1.Pilotní díl

29. října 2007 v 15:20 | Hayddé
Michael si na tělo nechá vytetovat kompletní plán věznice, který je dokonale maskován jako velká "nesmyslná" kresba. Zničí všechny důkazy o tom, že se zajímal o věznici a její vězně. S klidným svědomím se pokusí vykrást banku a nechá se zatknout. Je odsouzen na 5 let ve věznici Fox River. Geniální plán na osvobození bratra začíná. Ve věznici si velmi rychle osvojuje její pravidla a spřatelí se se svým spoluvězněm Fernandem, který mu v začátch velmi pomáhá. Díky geniálně promyšlenému plánu se několikrát setká se svým bratrem a vyzradí mu svůj plán..
Mezitím se mimo věznici pokouší přítelkyně obou bratrů a Linoclnova bývalá láska, právnička Veronica Donovan, najít zákonou cestu k vysvobození obou bratrů a začíná si uvědomovat, že zapojení agenta tajné služby Paula Kellermana do vyšetřování, může znamenat národní spiknutí
Zajímavosti:
Pokud se pozorně podíváte na články, které Michael na začátku pilotní epizody strhává, všimnete si, že se týkají všech lidí, které v průběhu svého velkého plánu potká. Je zde článek o Abruzzim, D.B. Cooperovi, protiinzulínovému léku PUGNACu a také dva články o guvernérově dceři Dr. Tancredi.

PUGNAC je skutečný lék blokující inzulín, ale nedá se koupit jen tak v lékárně na rohu. Pořídít se dá ve velkém skladu léků a za jednu 5 mg tabletu zaplatíte 125$.

Michael se doktorky zeptá, jak dlouho bude jeho test na inzulín trvat. TO je otázka, na kterou by každý silný diabetik měl znát odpověď.

Pilotní díl režirovar Brett Ratner, který režíroval např : X-Men: Poslední vzdor, Křižovatka smrti 1+2, Červený drak

Lincoln Burrows

29. října 2007 v 15:10 | Hayddé
ČÍSLO VĚZNĚ: 19138
UMÍSTĚNÍ: cela smrti, cela 18
ZLOČIN: vražda prvního stupně s přitěžujícími okolnostmi
TREST: poprava na elektrickém křesle
ZBÝVÁ ODSEDĚT: jeden měsíc
PODMÍNEČNÉ PROPU?TĚNÍ: není možné

Osobní záznam Lincolna Burrowse ukazuje, že se na cestu do Fox River vydal už v mladém věku. Poté, co ho vyhodili z Morgan Park High School, se začal dostávat do problémů se zákonem. V záznamech předchozích rozsudků se lze dočíst: dva měsíce za krádež, tři měsíce za poškozování cizího majetku, šest měsíců za ublížení na zdraví, šest měsíců za držení drog, dalších deset měsíců za ublížení na zdraví.
Burrows se odmítl doznat a byl odsouzen celou porotou za vraždu Terrence Steadmana, bratra viceprezidentky Spojených Států Amerických.Linc však tuto vraždu nespáchal,navíc Steadman žije,jen se to neví.Za celou akcí stojí jeho sestra víceprezidentka Caroline Reynolds,která se uchází o nejvyšší post v Bílém domě.Kdyby Linc nestál v cestě jejím inrikám,nechala by ho být. Za každou cenu se snaží dostat Linca na el.křeslo.12. března mu bylo zamítnuto poslední odvolání a datum popravy bylo stanoveno na 11. května

Linc má taky syna LJ,který žije se svou matkou.Miluje Veroniku Donovanovou,svou právničku.Dříve s ní chodil.Matka mu zemřela,když byl malý,otec od nich odešel.Linc má samostatnou oddělenou celu a jediným okamžikem,kdy se setká s ostatními,sou me v kostele a VP(vězeňské práce)

Michael Scofield

29. října 2007 v 14:47 | Hayddé
ČÍSLO VĚZNĚ: 94941
UMÍSTĚNÍ: A-blok,cela 40
ZLOČIN: Ozbrojená loupež
TREST: Pět let
ZBÝVÁ ODSEDĚT: Pět let
PODMÍNEČNÉ PROPU?TĚNÍ: za 2 roky a 6 měsíců.

Studijní výsledky Michaela Scofielda vyvolávají otázku, jak je možné, že tak vzdělaný muž spáchal takový zločin. Nejdříve ukončil Morgan Park High School, poté odpromoval ze stavebního inženýrství na Univerzitě Loyola v Chicagu.

Než byl zatčen, pracoval Scofield jako stavební inženýr v prestižní firmě Maxwell a Shaum v Middletonu ve státě Ilynois.

Vězeň Michael Scofield, který nebyl předtím nikdy trestán, se dopustil ozbrojené loupeže, při níž se pokusil ukrást půl milionu dolarů z banky na předměstí Chicaga. Během procesu odmítl obhajobu a požádal o umístění do trestnice Fox River poblíž svého domova - Chicaga.
Michael vymyslel a zorganizoval geniální plán (který mám vytetovaný na těle) na záchranu s vého staršího bratra Linca.který je obžalován z vraždy 1.stupně.Za to má dostat elektrické křeslo.Michael ho ale z vězení dostane.Má manželku Niku,ale vzal si ji jenom proto,aby ona získala zelenou kartu (pochází z časkoslovenska),na oplátku od ní chce,aby mu pomohla s jeho záležitostmi

Mimořádný diplom...

29. října 2007 v 14:30 | Hayddé |  Různé věcičky
Tak,tento mimořádní diplom je pro mimořádnou světovku,můj krásný spřátelený blog!Děkuju moc,že mě máš ve spřátelených,na tvůj blog chodím moc ráda!!

Shrek

27. října 2007 v 15:52 | Hayddé |  Filmy
Shrek, zelený obr s tykadly mimozemšťanů, žije sice docela sám, ale šťastně ve svém domku na samotě u lesa až do chvíle, kdy je doslova přepaden nekonečným zástupem známých i méně známých pohádkových postaviček, které byly vyhoštěny z království nevzhledného a zakyslého Lorda Farquaada. Ve snaze zjednat pořádek a hlavně vrátit klid do svého příbytku Shrek Farquaadovi slíbí, že vysvobodí ze zajetí obávaného draka krásnou princeznu Fionu a přivede mu ji, aby se stala jeho ženou. S pomocí mazaného oslíka, ochotného pro Shreka udělat cokoli, jen ne zmlknout aspoň na okamžik, obr svůj slib splní, jenže pak se to nějak podivně zamotá, zaplete a zkomplikuje, takže je všechno nakonec úplně a docela jinak...
Český název: Shrek
Originální název: Shrek
Česká premiéra: 19. července 2001 (před 2291 dny)
Světová premiéra: 22. dubna 2001 (před 2379 dny)
Natočeno: USA 2001
Režie: Andrew Adamson, Vicky Jenson
Scénář: Oskar 2001 - nominace v kategorii nejlepší adaptovaný scénář Ted Elliott, Oskar 2001 - nominace v kategorii nejlepší adaptovaný scénář Joe Stillman Oskar 2001 - nominace v kategorii nejlepší adaptovaný scénář Roger S.H. Schulman
Kamera: Stuart Dryburgh
Hudba: John Powell, Harry Gregson-Williams
Hrají: Mike Myers(Shrek), Eddie Murphy (Oslík), Cameron Diaz (Fiona), Vincent Cassel (Hood), Kathleen Freeman (stará žena), John Lithgow(lord Farquaad)
Přístupnost: přístupný
Délka: 88 minut
Žánr: Animovaný / komedie
Distributor: Bontonfilm
Shrek (Shrek)
Shrek (Shrek)
Shrek (Shrek)
Shrek (Shrek)
Shrek (Shrek)
Shrek (Shrek)
Shrek (Shrek)
Shrek (Shrek)
Shrek (Shrek)
Shrek (Shrek)
Shrek (Shrek)
Shrek (Shrek)
Shrek (Shrek)
Shrek (Shrek)

Kontrola finančího úřadu...

27. října 2007 v 15:28 | Hayddé |  Ftípky
Do lesa zavítá Finanční úřad a mezi zvířátky zavládne panika. Šnek i s celou rodinou utíká z lesa, v tom je potká čáp a ptá se: "Kam běžíš šneku?" "Ále, do lesa přijel finančák vybírat daně a teď - já mám barák, moje stará má barák, všechny děti maj barák, no to bych se nedoplatil!" Čáp se zamyslí a začne taky utíkat a narazí na medvěda. "Kam běžíš čápe?" "Ále do lesa přijel finančák vybírat daně a vem si já si žiju na vysoký noze, moje stará si žije na vysoký noze, všechny děti si žijou na vysoký noze, no to bych se nedoplatil!" Medvěd se zamyslí a začne taky utíkat a škobrtne o krtka. "Kam valíš medvěde?" "Ále do lesa přijel finančák vybírat daně a teď - já mám kožich, moje stará má taky kožich, naše děti mají všichni taky kožich, no to bych se nedoplatil!" Krtek se zamyslí a rychle se taky hrabe z lesa pryč. Vyhrabe se až v ZOO přímo v kleci paviánů. Starej pavián na něj kouká a ptá se: "Co tady děláš krtku?" "Ále, do lesa přijel finančák vybírat daně a teď - já mám nahrabáno, stará má nahrabáno, děti ty mají taky nahrabáno, no to bych se nedoplatil!" Pavián na to: "Krtku, co blbneš. Podívej se na mně - já mám holou prdel, stará má holou prdel, naše děti mají taky holou prdel a stejně nás všechny zavřeli!"

Diplomy za 17.bleskovku!!

27. října 2007 v 15:10 | Hayddé |  Bleskovky!
Pro Tesinku..kostrovatělí Simpsonovi
Pro Ivuš..Bártík...
Pro Jannicu..Love obrázek..
Pro Samanthu...Dr.House..
A nakonec..pro Vevi..kočičku...
Zanechte krátký komentík,jestli se vám to líbí!!


Rozcestník

25. října 2007 v 15:52 | Hayddé

Prison Break-Útěk z vězení

25. října 2007 v 15:47 | Hayddé |  Seriály
Jaká jiná než zoufalá řešení si zaslouží ty nejzoufalejší situace? MICHAEL SCOFIELD (Wentworth Miller) je osobou v přesně takové situaci. Jeho bratr LINCOLN BURROWS (Dominic Purcell) byl obviněn z vraždy viceprezidentova bratra a čeká na nejvyšší trest ve státní věznici Fox River. I přes jasně usvědčující důkazy je Michael zcela přesvědčen o bratrově nevině. Nezbývá mu tak jiná možnost, než v časové tísni naplánovat dokonalý plán, jak Lincolna osvobodit. Udělá menší rozruch se zbraní v bance a dostane se tak do vežení po boku svého bratra. Ovšem jako obvykle nic není tak dokonalé, jak se může na první pohled zdát a ve vězení to platí dvojnásob.

S každým novým dílem je divákovi přinášen nový kousek skládačky, ve které Michael postupně odhaluje svůj dokonale promyšlený plán útěku a zároveň je poodkrýváno dalekosáhlé celonárodní spiknutí, kvůli kterému oba bratři ve vězení skončili.

Tvůrcem, scénaristou a výkonným producentem PRISON BREAKu je Paul Scheuring. Pilotní episodu režíroval Brett Ratner, který rovněž působí jako výkonny producent po boku ještě s Mattem Olmsteadem, Marty Adelsteinem, Nealem H. Moritzem and Dawnem Parousem.

Desmond David Hume

23. října 2007 v 17:13 | Hayddé
Desmond David Hume

desmond Herec:
Henry Ian Cusick

Narozen(a):
?

Kde bydlel(a):
-, Velká Británie

Co dělal(a) dříve:
propuštěný vojákZNÁMÁ FAKTA
Do té doby, než potkal Penelope, se Desmond životem spíše protloukal (nedokončil univerzitu, dělal kulisy v divadle), jenže jejich vztah byl narušením tím, že bohatý otec Penelope nesouhlasil s tím, aby si jí Desmond vzal. Následně došlo k několika událostem, které nejsou zcela vyjasněné (rozchod s Penelope), protože zřejmě v té době Desmond objevil svojí schopnost vidět (a změnit) budoucnost. Jisté je, že Desmond poté vstoupil do armády, ale díky porušení kázně strávil určitý čas v armádní věznici. Po svém propuštění zjistil, že otec Penelope si nepřeje, aby se dál zajímal o jeho dceru. Zdrcený Desmond se zoufale přihlásí na závod okolo světa, aby prokázal Penelope lásku a jejímu otci odvahu, loď získá díky náhodnému setkání s Libby. Jenže loď ztroskotá a Desmond se polomrtvý ocitá na opuštěném ostrově.

NA OSTROVĚ Na ostrově Desmonda zachrání Kelvin, obyvatel podzemního komplexu. Vysvětlí mu, že musí žít uvnitř, mačkat tlačítko a "zachraňovat svět". Tři roky stráví Desmond společně s ním v komplexu, než prokoukne jeho lest - ostrov i přes Kelvinovo tvrzení zamořen není. Sleduje ho ven a zjistí, jak Kelvin opravuje tajně jeho domněle zničenou loď. Začne rvačka, kde Kelvin nešťastně zemře při pádu na kámen. Desmond se vrací dál do bunkru, aby pokračoval v mačkání tlačítka. Jeho život se změní až když přeživší havárie letu 815 otevřou poklop a vysvětli Desmondovi svoji situaci. Desmond od nich uprchne a snaží se na své bývalé lodi odplout. To se mu nepodaří, proudy opět vrátí Desmonda zpět. Smíří se svým osudem, zároveň nedokáže zabránit tomu, aby už podruhé nebylo zmáčknuté tlačítko a byl tak spuštěn elektromagnetický výbuch (když to poprvé neudělal Desmond sám, spadl let 815). Po výbuchu poklopu je Desmond jistý čas mimo, brzy se ale zapojí mezi ostatní, aktuálně předpověděl Charliemu blízkou smrt a už ho třikrát dokázal zachránit. Během výpravy do podmořské stanice pomůže Charliemu s vypnutím blokování vysílání a také na chvíli zahlédne z přenosu Penny.

Lustra - Scotty doesn´t know

23. října 2007 v 17:08 | Hayddé
Lustra - Scotty doesn´t know
U tohoto klipu nevím,jestli k této písničce patří,bylo jich tam hodně
Hey!!!!!!

Scotty doesn´t know,
That Fionna and me,
Do it in my van every Sunday.

She tells him shes in church,
But she doesn´t go,
Still shes on her knees, and...

Scotty doens´t know, oh.
Scotty doesn´t know-oh.
So don´t tell Scotty!
Scotty doesn´t know,
Scotty doesn´t know.
SO DON´T TELL SCOTTY!

Fionna says shes out shopping,
But shes under me and I´m not stopping.

Cuz Scotty doesn´t know,
Scotty doesn´t know,
Scotty doesn´t know,
Scotty doesn´t know.
So don´t tell Scotty.
Scotty doesn´t knoooooow....
DON´T TELL SCOTTY!

I can´t believe he´s so trusting,
While I´m right behind you thrusting.

Fionna´s got him on the phone,
and she´s trying not to moan.
It´s a three way call,
and he knows nothing.
NOTHING!!!

Scotty doesn´t know,
Scotty doesn´t know,
Scotty doesn´t know,
Don´t tell Scotty.
Cuz Scotty doesn´t know,
Scotty doesn´t knoooooow....
SO DON´T TELL SCOTTY!

What a show, everyone will go.
Scotty doesn´t know,
Scotty doesn´t know,
Scotty doesn´t knoooooow....

The, parking lot, why not?
It´s so cool when you´re on top.
His full on, your stuck.
Life is so hard, cuz...

Scotty doesn´t know,
Scotty doesn´t know.

I did her on his birthday.

Scotty doesn´t know,
Scotty doesn´t know,
Scotty doesn´t know,
Scotty doesn´t know,
Don´t tell Scotty.
Scotty doesn´t knoooooow....

Scotty will know,
Scotty has to know,
Scotty´s gotta know,
Gonna tell Scotty,
Gonna tel

Shaun Baker- V.I.P

23. října 2007 v 17:05 | Hayddé |  Klipy a texty nej písniček
Shaun Baker-V.I.P
Everybody's free, to be a V.I.P.
everybody's important to someone.
VIP's is what we are, you and me are superstars
Everybody's important to this world.

People everywhere, no matter who you are,
We're VIPs and everybody counts.

Children to parents, love VIPs,
brothers so sisters, love VIPs,
fathers so mothers, love VIPs,
all must to love us, love VIPs,
women to men, love VIPs,
friends to friends, love VIPs,
family your love ones, love VIPs,
everybody's ONE!

Everybody's free, to be a V.I.P.
everybody's important to someone.
People in your life, lovers husbands wifes,
everybody's special to your life.
Making ***???***,
roses ***???***,
everybody's important to your day.
Everybody's free, to be a V.I.P.
everybody's important to someone.

Children to parents, love VIPs,
brothers so sisters, love VIPs,
fathers so mothers, love VIPs,
all must to love us, love VIPs,
women to men, love VIPs,
friends to friends, love VIPs,
family your love ones, love VIPs,
everybody's ONE!

Love VIPs!

Calling, calling, calling you...
Fathers, sisters, fathers, fathers...

Love VIPs!

Just count with me, my VIPs.

Love VIPs!

17.bleskovka!

8. října 2007 v 15:04 | Hayddé |  Bleskovky!
1.kdo to je?
2.v jakém seriálu hraje (přetěžká otázka!!)
3.díváš se na to?
4.viděls/las ten film o nich?
5.hlasuj pro mě tady!
6.co na diplom?

Obyvatelé Springfieldu

8. října 2007 v 14:56 | Hayddé
Obyvatelé Springfieldu

Obrázky sam.Maggie

8. října 2007 v 14:51 | Hayddé

Obrázky sam.Lisy

8. října 2007 v 14:51 | Hayddé
Líza

Obrázky sam.Bárta

8. října 2007 v 14:50 | Hayddé
Bart