Červen 2007

Něco o HP 7

30. června 2007 v 21:40 | Hayddé |  Harry Potter
Určitě jste už slyšeli o hackerovi, kterému se podařilo nabourat do PC s HP7. Na svůj blog napsal, co se dočetl:

Hackeři neútočí jen na vládní počítače. Hacker, který na internetu vystupuje pod přezdívkou Gabriel přísahá, že ví, jak dopadne sedmý díl Harryho Pottera. Nakladatelství Bloomsbury mlčí, ale čím víc se blíží 21. červenec, kdy má Harry Potter a Deathly Hallows ( v překladu vražední svatí - definitivní český název teprve vzniká) vyjít, tím více přibývá spekulací, jak celá sága skončí.
Na svém blogu Gabriel píše, že se naboural do počítačové sítě nakladatelství Bloomsbury, a tak se mu podařilo zjistit jak vlastně příběh dopadne.
Gabriel tvrdí, že bylo velmi jednoduché dostat se dovnitř. Pomocí mailu rozšířil mezi pracovníky vir a ten mu umožnil přístup k literárnímu tajemství. Joanne K. Rowling. Chcete se nechat překvapit? Nečtěte dál!!! Přinášíme vám stručné shrnutí toho, co na svém blogu Gabriel píše:
Snape se pokusí přepadnout Rona a Hermionu, tomu ale zabrání dobrosrdečný a neohrabaný obr Hagrid, který své nasazení platí životem. Ronovi a Hermioně se podaří utéct za Harrym, tam je ale překvapí sám lord Voldemort a svede s nimi těžkou magickou bitvu. Voldemort bude sice oslabený kouzlem Imperius, ale nakonec Hermionu, která se snaží chránit Ronův život, zabije. Dramatický souboj se odehrává na více jak šesti stránkách knihy. Pak svede souboj s Voldemortem sám Harry, který ho nakonec porazí, vyřídí všechny zlé síly a Bradavice budou zase klidnou oázou. A Harry bude opět hrdinou, který všechny zachránil. Nechybí ani informace, že Draco Malfoy se stane podnikatelem - bude prodávat viteály.
Nakladatelství Bloomsbury vše prohlašuje za lež, ale jinak to odmítá komentovat. Že by platilo, že na každém šprochu je trochu pravdy?
no,já myslim,že je to kec...ale stejně je to zvláštní,ze nějaká baba jede jednou vlakem a co z toho vznikne.Nemyslíte?

Prosím,pls!

28. června 2007 v 21:38 | Hayddé |  Blog
Postoupila sem do závěrečného kole v SONB..tak pls hlasujte pro mě na http://jajisek22.blog.cz/0706/posledni-kolo-sonb#komentare
děkuju vám mockrát,sem vám strašně moc vděčná...

Simple Plan

28. června 2007 v 13:59 | Hayddé |  Simple Plan
Členové skupiny se spolu znají (až na Davida,kterého potkali později) spoustu let. A jak skupina Simple Plan Vznikla? Chodili spolu na střední školu. Tehdy měl Pierre a Chuck svou kapelu Reset se kterou se jim podařilo vydat desku. Chuck v ní vydržel asi tři roky, poté dal přednost škole, nicméně s muzikou koketovat nepřestal. Časem se dal dohromady s Jeffem a rozjeli nový projekt. Jenomže jim chyběl kytarista a zpěvák . Naštěstí byl Sebastien volný a bydlel nejblíž, a tak se rozhodli pro něj.V té době Pierre nebyl ve skupině reset spokojený a rozhodl se že z ní odejde.

Ale kam? No přece ke klukům do nové vznikající partičky! V Reset uprchlíka chvíli zastupoval David, ale i ten nakonec zběhnul. Sestava - Pierre,Chuck,Jeff,David a Sebastien byla kompletní ale chybělo jim jméno.To jim dalo sice zabrat ale i o jeho vzniku vyprávějí novinářům zábavnou historku. Už na střední měli plan že nechtejí skončit jako šedé myši někde v kanceláři nebo dělat něco co je nebaví. Naopak - toužili se skupinou jezdit po světě, koncertovat , získávat nové přátele. Byl to jednoduchý plán. A když se do puntíku splnil nebylo co řešit - pojmenovali se Simple Plan.
zdroj tady
Chuck Comeau (bicí) -se narodil v kanadském Montrealu jako Charles Andre Comeau a je členem skupiny Simple Plan. Používá přezdívku Chuckles. Ve skupině hraje na bicí a píše texty. Před Simple Plan psal pro hudební časopis. Chuck nosí brýle, nebo kontaktní čočky. Dříve se chtěl stát právníkem. Jeho oblíbené barvy jsou modrá a růžová. S nejoblíbenějších skupin jmenujme Blink 182, The Beach Boys, Guns N'Roses
Chuck Comeau
David Desrosiers (baskytarista a zpěv)-celým jménem David Phillippe Desrosiers se narodil 29.8. 1980 ve znamení panny. Chtěl by žít na Hawaii, ale s někým koho miluje. Před skupinou Simple Plan pracoval v McDonaldu. Kluci Davida potkali v Chuckově a Pierrově staré skupině Reset, protože David s nimi nechodil na střední školu. David si před vystoupením s Pierrem zranil kotník při skateboardingu. David se chtěl předvádět, ale selhal a na jevišti musel být opečováván Avril Lavigne. David byl vybrán, aby vystřídal Pierra, když opustil Reset. Má starší sestru Julii. Taky křičí ze spaní.
David Desrosiers
Pierre Bouvier-(zpěv) je členem skupiny Simple Plan. Členové skupiny se spolu znají (až na Davida,kterého potkali později) dese let. A jak skupina Simple Plan Vznikla? Chodili spolu na střední školu. Tehdy měl Pierre a Chuck svou kapelu reset se kterou se jim podařilo vydat desku. Chuck v ní vydržel asi tři roky, poté dal přednost škole, nicméně s muzikou koketovat nepřestal. Časem se dal dohromady s Jeffem a rozjeli nový projekt. Jenomže jim chyběl kytarista a zpěvák . Naštěstí byl sebastien volný a bydlel nejblíř, a tak se rozhodli pro něj.V té době Pierre nebyl ve skupině reset spokojený a rozhodl se že z ní odejde.

Ale kam? No přece ke klukům do nové vznikající partičky! V Reset uprchlíka chvíli zastupoval David, ale i ten nakonec zběhnul. Sestava - Pierre,Chuck,Jeff,David a Sebastien byla kompletní ale chybělo jim jméno.nakonec si dali Simple Plan.
Pierre Bouvier
Jeff Stinco (kytara)-jeho celé jméno je Jean-Francois Stinco, všichni jeho kamarádi mu říkali J.F. a z toho pak vznikl Jeff. Ve skupině Simple Plan je hlavní kytara. oblíbená barva: černá, (i když to není barva) pleťová oblíbené skupiny: U2, Guns and Roses, Pink Floyd, The Beatles, Jimmy Eat World, Blink182, Def Leppard, Good Charlotte, Hendrix, The Used, Mest, Marvelous 3, Goldfinger (Oldfinger), Bad Religion, Face to Face, MxPx
Jeff Stinco
Sebastien Lefebvre-(kytara a zpěv) přezdívaný Seb se narodil 5.6. v roce 1981 ve znamení blíženců. Má dvě sestry. Nemá žádný piercing, jenom vytetované SP na kotníku. Kdyby si mohl vybrat kde by mohl žít, tak by chtěl žít v Disney Worldu. Sebastien Lefebvre je nejmladší a nejnišší ze skupiny Simple Plan, který nesnáší horské dráhy. A k tomu nemá žádné zvířátko. Jediný ze skupiny nemá za oblíbené jídlo sushi. Oblíbená jídla jsou sendvič s tuňákema fajitas a jeho oblíbená barva je modrá. Má rád komiksy a knížky Harryho Pottera. Sebův oblíbenej superhrdina je Spiderman.
Sebastien Lefebvre

Tralalá!!!

27. června 2007 v 18:49 | Hayddé | 
Tralalá,juchů,hurá!V září jedu do Paříže,mého vysněného města!Toto místo si přeju navštívit už strašně moc dlouho a moje touha se ještě víc posílila tím,když sem si přečetla Monte Crista a Tři mušketýři...sem z toho uplně hotová,má nálada,jenž předtín dosahovala -100 stupňů Celsia je nekonečně vysoko!pro mě to bude absolutni obrovskej zážitek.Už sem toho hodně najezdila-např.Chorvatsko,Polsko,Slovensko,Rakousko,Řecko a celý Čechy, ašak Paříž a vůbec celá ta okouzlující Francie bude něco nového!Já se tak strašlivě těším!!
Eiffelova věž
katedrála Notre Dame
Louvre
Champs-Elysées
Vítezný oblouk
Francie, Paříž a okolí

bazilika Sacré-Coeur

Kreslení pobertové-Sirius

26. června 2007 v 20:11 | Hayddé
Sirius Black
poznávací znamení-velmi pohledný,černé vlasy,delší vlasy,šedé,uhrančivé oči
co miluje-svádění holek a své kamarády(kteří sou pro něho rodinou)
co nesnáší-právě svou rodinu

Jak Potter k Evansové přišel-část 1

25. června 2007 v 21:41 | Hayddé |  Jak Potter k Evansové přišel
Tak tady toto je můj první a myslim,že aji poslední výtvor.Sem neměla odpoledne co dělat,no.Je to pořád to sami,o Lily a Jamesovi.Je to o ničem,ale snažila sem se,takové Nelien,LilyJane,Susan,Ililik,pasu-Hance a Padfoot se to absolutně nevyrovná...a sorry,kdybych někomu sebrala název...Tak pls piště komenty,jak se mi to podařilo..díkes...
Dívka s ryšavými vlasy a pronikavě zelenýma očima seděla v jedné nepoužívané učebně uvnitř Bradavického hradu a psali si úkoly.Tady na to měla aspoň trochu klid,neboť nemusela poslouchat bandu šesťaček,které básnily o tom,jaký ten Sirius Black má krásný úsměv.
Ovšem ji Black nezajímal.Musela dopsat ten 30 cm esej do přeměňování.Dávno by ho už měla hotový,kdyby ovšem nemusela 2 dny proležet na ošetřovně kvůli jednomu rozcuchanému stvoření jménem James Potter.
Kdyby ji ten přiblblí trouba omylem neshodil ze schodů,už by ho měla dávno napsaný!
,Ale ten jeho krásný,provinilý úsměv stál za to!'
,Cože?Já myslím na jeho úsměv?Tak to si rychle vyžeň z hlavy,Evansová,nebo to nikdy nedopíšeš!'a přinutila se psát dál-
Ale stejně se jí pořád do mysli vkrádaly ty oříškové oči a uhlově černé vlasy…
,Proboha,probuď se!Je to Potter,kvůli kterému's nejmíň 6 krát málem přišla o hlasivky,měla zlomený nos,když jednou nečekaně otevřel dveře a velkou modřinu na oku,která šla až po týdnu dolů,když ti po jedné vítězné famrpálové oslavě v opilosti (ne že by se chtěl prát,ale bylo to prostě omylem)jednu vrazil!!!!!!'
A pro jistotu se šla opláchnout k umyvadlu.
Zasedla a chtěla začít psát.Poté se přistihla,že už stejně 5 minut čučí akorát tak do blba,sbalila si věci a vyšla na chodbu.
Tu slyšela z pravé chodby vedoucí do třetího poschodí hluk.Pak něco třesklo(asi nějak tak,když padá brnění:))a už zdálky slyšela ty dva známé hlasy.
,,Víš co,Dvanácteráku,rozdělíme.Já půjdu rovně cestou směrem ke knihovně a ty běž tady touto chodbou doleva.Tak nás jako obvykle nechytí.Sraz u nás v ložnici.Jasan??"zeptal se bradavický Cassanova svého brýlatého kamaráda.
,,Rozkaz,kapitáne Tichošlápku"odpověděl mu jmenovaný a zabočil za roh.
A tu spatřil Lil,jak stojí přede dveřmi učebny a kouká se na něho.
,No nazdar,tak ten mi tu akorát tak chyběl ke štěstí' pomyslela si Lily
,,Nazdar Evansová"pozdravil ji široce se usmívající James.
,,Nazdar Potter" odpověděla mu,k jejímu překvapení vůbec né chladně,jak chtěla.
James si toho asi taky všiml,protože v zápětí,povzbuzen úspěchem,že na něho nezačne ječet se jí zeptal:,,Co taty děláš a ještě k temu tak sama?"
,Pane bože,ať se furt tak krásně neusmívá,nebo se začnu chovat jako Blackova fanynka!'
,,Byla sem psát tu esej pro Mc.Gobagallku"odpověděla mu
,,Ty ji ještě nemáš?"
,,Jak vidíš,tak ne"
,,Jak je tohle možné?"(tuhle větu s oblibou říká náš učitel z fyziky!)
,,Ale kvůli jednomu zcvoklému klukovi s věčně rozcuchaným hárem" odpověděla mu s úsměvem.
,,Hmmm,tak toho inteligenta asi neznám,budeš mi ho muset někdy představit."odpověděl také se smíchem.
V tom zaslechli klapání podpatků.James se podíval na Lily,ale ta se jen tvářila způsobem ,Sem zvědavá,jak to uděláš teď.Oba totiž toto klapání poznávali.A taky ten dotyčný se objevil hned vzápětí.Sama osobně,profesorka McGonagallová.
,,POTTRE!!!Co ste to zase s Blackem proboha provedli!Člověk si myslí,že když už měli 17,budou rozumní,ale ono ne!"řvala na něho
,,Ale paní profesorko,tak teď vůbec nevím,o čem mluvíte!Siriuse sem za dnešní odpoledne vůbec neviděl!"
,,Ano?A kde ste teda byl vy,pane Pottere?"
,,Já sem byl ehm…ho…."
,,On byl celé odpoledne se mnou,paní profesorko."řekla Lily,překvapená sama sebou,co to zase řekla.
,,Opravdu,slečno Evansová?"zeptala se ta můra podezdřívavě
,,Opravdu,doučoval a pomáhal mi s tou esejí pro vás,paní profesorko."
,,A proč vám s tím nepomohl např.pan Lipin,ten je přece rozumnější".
,,Remus byl dneska nějaký nemocný(že by úplněk?)a Potter nakonec může za to,že sem na přeměnu a ostatní předměty chyběla.Tak mi nabídl,že mi s tím pomůže."Teď už se Lily zářivě usmívala
,,No dobrá tedy,můžete jít." A odkráčela hledat viníka někam jinam.
James po celou dobu rozhovoru stál s málem otevřenou pusou a vykulenýma očima.,Co se stalo,Lily mi pomáhá z průšvihu lží a ještě k tomu McGonagallové!!'
Lily se na Jamese otočila a když ho tak viděla, hlasitě se rozesmála.
,,Čemu se směješ,Evansová?"
,,Tobě"!
,,A proč mě"?
,,Ale nic,nech to plavat."
James chvilku zapřemýšlel a pak zakroutil hlavou.
,,Proč's mě z té louže zachránila,Evansová?
Lily se mu podívala do očí a odpověděla:,Víš ,že ani nevím?Prostě mě to jen tak napdalo." A odkráčela na kolej
James se za ní chvilku díval a pak se k ní rozeběhl.
,,Evansová,stůj!"
Lily nedbala.
,,No tak,Lily,počkej přece.
To už se zastavila.James k ní doběhl.
,,Nechtěla bys se mnou jít někdy třeba na horkou čokoládu nebo tak něco?"zeptal se jí s světélkujíc nadějí v očích.
,,Teď,v červnu,horká čokoláda?"
,,A proč ne?Půjdeš teda?"
Lily se na něho chviličku dívala.
,Už to není ten puberťák,co jí každých 7 minut zval na rande a zaklínal všechny,co se mu nelíbí.Byl to kluk,do kterého se nejspíš zamilovala.'
Usmála se na něho způsobem,při kterém mu roztávala kolena
,,A jo,půjdu.A kdy?"
,,No,co třeba hned?"
,,Hned?Vždyť za chvilku bude večerka!"
,,No a?Vádí to tomu?"
,,No,nevadí,ale….
,,Žádný ,ale' neexistujou!"
Chytl ji za ruku a táhl ji směrem ke kuchyni.
,,A kam na ni chceš vlastně jít?"zeptala se ho.
,,Do kuchyně přece,kam jinam.Domácí skřítkové dělají výbornou čokoládu!"
,,A ty víš,jak se tam dostat?"
James náhle prudce zastavil tak,že do něho narazila a podíval se na ni pohledem typu , si ze mě děláš blázny či co!'
,,Aha,takže asi víš.No nic,můžeme jí dál.
A tak se konečně vydali směr kuchyň.

Kreslení pobertové-James

25. června 2007 v 21:22 | Hayddé
James Potter
poznávací znamení-uhlově černé,věčně rozčepýřené vlasy,oříškové oči,vysportovaná postava,večně je v kruhu svých přátel
co miluje-famfrpál a Lily Evansovou

Týrání zvířat!!!

25. června 2007 v 20:06 | Hayddé |  Různé věcičky
Pomozte dobré věci tohle sem si skopírovala a vy byste měli taky

Kreslení pobertové-pohromadě

24. června 2007 v 18:40 | Hayddé
Tak,to je 1 várka společných..pak přidám každého zvlášt,ale berte,že dávám jen ty obrázky co sou jakš takš dobry,dohromady těch obrázků mám tak 800..

Diplomy za 12.bleskovku!!

24. června 2007 v 18:25 | Hayddé |  Bleskovky!
Pro Padfoot...
Pro Samanthu..
Pro baru..

12.bleskovka!!

21. června 2007 v 17:54 | Hayddé |  Bleskovky!
1.kdo to je (herečka)?
2.kde hrála?
3.hlasuj pro mě ¨tady a napiš,kolikátý to byl hlas
4.jedete o prázkách na nějakej tábor a na jakej?
5.jestli si fanda HP,těšíš se vís na film nebo na knihu?
6.a jaká je tvá nej postava?
7.co na diplom?

Pls!!

21. června 2007 v 17:32 | Hayddé |  Blog
Sem v třetím kole o nej blog,ak mi pls posilejte hlásky tady!!
Děkuju mocinkrát...

Gothic obrázky 3

21. června 2007 v 11:18 | Hayddé

Gothic obrázky 2

21. června 2007 v 11:13 | Hayddé

Gothic obrázky 1

21. června 2007 v 11:06 | Hayddé

Diplomy za 11.bleskovku!

16. června 2007 v 21:29 | Hayddé |  Bleskovky!
Pro Bajunku...
Pro Lukáša...
Pro Samanthu..
Pro Jarmilu...
Pro kajulku...
Pro Tesinku...(to bys nevěřila,jak je těžky na internetu najit normální obrázek Toma a Jerryho)

Společenstvo-obsazení

9. června 2007 v 22:57 | Hayddé
Aragorn,syn Arathornův,Chodec,Elessar,Isildurův dědic,Důnadan(Elfkam),Envinyatar(Obnovitel)
Frodo and Aragorn
Frodo,syn Drogův,dědic Bilba,Ten,kdo nese Prsten
Vpravo Frodo, vlevo Sam
Gandal Šedoplášť,Mithrandir
gandalf
Bilbo
Legolas
Gimli,syn Gloinův
Gimli
Boromir,syn Denethora
Sam,Samvěd Křepelka
Smíšek,Smělmír Bradorád
Pipin,Peregrin Bral
Arwen,Elrondova dcera
Elrond
Saruman
Galadriel
Galadriel a Celeborn

Poraďte,pls!

8. června 2007 v 22:40 | Hayddé |  Blog
Prosím,poraďte,jak mám udělat,aby mě byli vidět aji začátky slov?nějak se mě to změnilo,a já nevím jak...pls,piště a radtě!Je to akutni!vubec nic mě nende přečist...

Pán Prstenů:Společenstvo prstenu

8. června 2007 v 22:19 | Hayddé |  Filmy
Tři prsteny pro krále elfů pod nebem, Sedm vládcům trpaslíků v síních z kamene,Jeden pro Temného pána jenž sedí na trůně v zemi Mordor,kde se snoubé šero se šerem.Jeden prsten vládne všem,Jeden jim všem káže,Jeden všechy přivede,do temnoty sváže.V zemi Mordor,kde se snoubí šero se šerem.
Příběh se začal psát už kdysi,kdy Elendil porazil Temného pána a Isildur mu vzal Jeden prsten,Poté následovalo mnoo udáslostí,kdy byl Jeden ztracen a Elendilovi dědicové vymírali.Stáhli se na sever a v zemi Gondor,kde vše začalo,vládli Správci.
My sme ale jinde.Jsme v malé hobití zemičce-Kraji.Žije zde hobit jménem Frodo a netuší,že právě on změní osud Středozemně.Frodo zdědí po svém opatrovníkovi Bilbovi zdědí záhadný prsten,který se později zjeví jako onen Jeden ztracenýProto se Frodo a jeho druhové Sam,Pipin a Smíšek vydávají za hrenice kraje,do vesnice Hůrky,kde se mají setkat s čarodějem Gandalfem Šedým. Když po cestě plné podivuhodných dobrodružství dorazí do Hůrky,nesetkají se s Gandalfem,ale jeho přítelem-Důnadanem ze Severu-Aragornem,přezdívaný Chodec. S ním se vydají na podivuhodnou cestou přes Divočiny do Roklinky,domu elfího pána Elronda.Po cestě je napadnou Prstenové přízraky,Černí jezdci a Frodo je smrtelně zraňen Poté dorazí do Roklinky právě včas,aby byl Frodo uzdraven Zasedá Rada,aby rozhodla o Budoucnosti Středozemně a Prstenu.Je vyprávěn celý příběh prstenu a jeho nebezpečí.Prsten musí být vhozen do ohně Hory Osudu,kde jedině může být zničen Frodo se nabídne,že on ho tam odnese.Stane se z něj Ten,kdo nese prstenFrodem je vybráno ještě 8 společníků-hobiti Sam,Smíšek,Pipin;elfí princ Legolas;trpaslík Gimli a lidé Aragorn,který je Dědicem Isildura a tedy i Gondorského trůnu,a Boromir,gondorský kapián a syn tamního Správce.A samozdřejmě Gandalf-Družina putuje zasněženými horami i podzemím Morie,dávným domovem trpaslíků.Zde Gandal padne do temnoty po soubouji s Balrogem,démoném z dávných časůvelikým smutkem a únavou dojdou pod vedením Aragorna do Lorienu,elfského lesa.Zde zůstanou pár dní a zotaví se ze svých útrap od bděním čarodějky Galadriel,Paní lesa. Vydají se po Velké řece směrem do Rohanu,zemi pánů koní.Na břehu je ovšem přepadlou skřeti zrádce Sarumana a Temného pána.Frodo opustí družiny,protože pochopí,že tohle břemeno musí nést sám a neohrožovat ty,které má rád.Sam ho ale jako věrný sluha a kamarád neopustí a vydá se s Frodem do Mordoru sám.Boromir však zemře,kdy brání Smíška a Pipina před skřety,Zbylí hobiti jsou unešeni a skřeti je odnášení pryč od druhý.Aragorn tedy ,,pohřbí "Boromira a spolu s Legolasem a Gimlim se vydají na ,,hon na skřety"!
Český název: Pán prstenů: Společenstvo prstenu
Originální název: Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring Česká premiéra: 16. ledna 2002 )
Natočeno: USA 2001 Režie: Peter Jackson Scénář: Peter Jackson, Frances Walsh, Philippa Boyens Kamera: Andrew Lesnie Hudba: Howard Shore
Hrají: Elijah Wood (Frodo Pytlík), Viggo Mortensen(Aragorn), Ian McKellen (Gandalf), Orlando Bloom (Legolas), John Rhys-Davies (Gimli), Sean Astin (Samvěd Křepelka alias Sam), Cate Blanchett (Galadriel), Liv Tyler (Arwen), Dominic Monaghan (Smělmír Brandorád alias Smíšek), Billy Boyd (Peregrin Bral alias Pipin), Ian Holm (Bilbo Pytlík), Craig Parker (Haldir), Sean Bean (Boromir), Christopher Lee (Saruman), Hugo Weaving (Elrond)
NEKOPÍRUJTE TENHLE ČLÁNEK,PROTOŽE MI DALO ZABRAT TO NAPSAT,TaKŽE JENOM KOPÍROVAT,KDYŽ TO DOVOLÍM NEBO S AUTOREM!!
Pán prstenů: Společenstvo prstenu (2000)
img205/8695/16an2.jpg

Klikni!

5. června 2007 v 17:38 | Hayddé |  Blog
Klikni sem!A uvidíš,co se stane...neni to nic strašnyho,sobě neuškodíš a mě jenom pomůžeš...